bilgisayar kursu

Bilgisayar Kursu

Bilgisayar Kursu, ülkemizde genelde Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı 160 Saatlik Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası için tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra temel ve ileri düzeyde bilgisayar öğrenmek isteyen kişilerde bu eğitimi tercih edebilmektedirler. Kurumumuz Ankara merkezinde hem yüz yüze hem de Türkiye Geneli Uzaktan Online Eğitim şeklinde bu eğitimleri verebilmekte ve kursun sonunda başarılı olan öğrencilere MEB Onaylı Sertifika verme yetkisine sahip bir kurumdur. 

Zabıt Katipliği başvurularında ve KPSS gibi resmi sınavlar sonucu yapılan atamalarda 6225 kodu ile bu sertifika ile başvuru yapabilmektesiniz. Özel sektörde de bu sertifika ile iş başvurularında avantaj sağlayabilirsiniz. 

MEB Onaylı Uzaktan Bilgisayar Kursu Sertifikası Eğitim Bilgisi için : 0312 911 50 58

Uzaktan Bilgisayar Kursu Verdiğimiz İller : Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Uzaktan Eğitimlerde dersler Online gerçekleşmektedir. Sınavlar Ankara’da Milli Eğitim Bakanlığı ve kurumumuz ile ortaklaşa düzenlenmektedir.