Wordpress Eğitimi

WordPress Eğitim Şartları – Kimler Katılabilir?

WordPress Eğitimi ‘na temel düzeyde bilgisayar kullanabilen ve internet kullanımı hakkında temel düzeyde bilgi sahibi olan her web tasarımcı adayı katılabilir. Temel Bilgisayar Kullanımı haricinde herhangi bir ön şart yoktur.
Bunun haricinde hiçbir zorunluluk gerektirmeden de isteyen herkes bu eğitime katılabilir. Eğitim almak için herhangi bir mezuniyet koşulu yoktur.

Kurs Bitiminde Alabileceğiniz Sertifikalar

» WordPress Kursu Katılım Belgesi
Wordpress Eğitimi

WordPress Kursu ‘nun Faydaları

» WordPress Kursu’na katılan öğrencilerimiz, kişisel ve ticari web sayfaları düzenleme adına hazır bir web ara yüzü sistemi olan WordPress ile daha birkaç ders aldıktan sonra sitelerini kurmaya başlamaktadırlar.  
» Eğitimler kısa sürede verim alma açısından oldukça etkilidir.
» Paket program veya kodlama ile yapılan web sitelerini tasarlamayı öğrenmeye göre çok daha kısa bir sürede kendi web sitenizi yapabileceksiniz.
» Web sitenizin adını almaktan başlayıp, sitenizi internet ortamında yayınlamaya kadar tam anlamıyla sitenizi hazır hale getirmeyi bu eğitim sonunda öğrenmiş olacaksınız.
» Dilerseniz Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Kursu Eğitimi ni de alarak SEO ve İnternet Reklamcılığı gibi birçok konuda da uzman olabilirsiniz.

WordPress Kursu İşleyiş Alternatifleri

Ankara Kurs Merkezlerimizde Örgün : Hitit Eğitim Kurumları Şubelerinde grup derslerine katılarak bu eğitimi alabilmektesiniz.

Ankara Kurs Merkezimizde Özel Ders : Hitit Eğitim Kurumları Şubelerinde bire bir eğitmenimizle özel ders seçeneği ile beklemeden eğitim alabilirsiniz.

Canlı Birebir Online Uzak Eğitim : İnternet bağlantınızın olduğu her yerden eğitmenimiz ile canlı bir şekilde özel dersinizi alabilirsiniz.

Türkiye Geneli Yüz Yüze Bulunduğunuz Şehirde Eğitim : Bulunduğunuz şehirde ister kurumsal ister bireysel olsun, size özel şehrinize gelen WordPress Eğitmenimiz ile eğitiminizi 1 ila 2 günde tamamlayabilirsiniz.


WordPress Kurs Eğitim İçeriği

Wordpress Eğitimi

» WordPress Kursu
» Web nedir? Domain (Alan Adı) – Hosting (Alan) Bilgileri
» WordPress ile Neler Yapılır?
» WordPress Alt Yapısının Oluşturulması
» WordPress Veri Tabanı Kurulumu
» WordPress Web Sitesinin Kurulumu
» WordPress Eklenti ve Modüllerinin Eklenmesi
» WordPress Site üzerinde Değişiklikler
» WordPress Temaları Nasıl Tedarik Edilir?
» Eğitim Sonunda Sitenin Açılması

İligili: WordPress Okulu