çocuklar için ingilizce kursu

Çocuklar için İngilizce Kursu

Çocuklar için İngilizce Kursu : Günümüz dünyasında, artık İngilizce bilmek avantaj olmaktan çıkmış zorunluluk haline gelmiştir. İyi bir gelecek için ikinci bir dil bilmek çocuğunuzun hayata bir adım önde başlamasını sağlayacaktır. Bunun için çocuğunuza küçük bir eğitim yatırımıyla çocuğunuzun geleceğine yön verebilirsiniz.
Çocuklara yönelik İngilizce kurslarımız 7-17 yaş arası çocuklara özel gruplarda, özel yöntemlerle verilmektedir. Okul İngilizce’sini desteklemekle birlikte, sıkıcı ve yavaş ilerleyen okul yöntemlerinden çok farklı sistemlerle eğitim verilerek, çocuklara İngilizceyi sevdirmek başlıca hedefimizdir. Özel kitaplar,oyunlar, videolar,yarışmalar,müzikler ve drama teknikleri ile desteklenen dersleri, konusunda uzman eğitimcilerimiz vermektedirler.

Çocuk İngilizce Eğitimi

Çocuk İngilizcesi, Yetişkin İngilizcesine göre çok daha farklı metotlarla verilmek zorundadır. Kurumumuzda Oxford University Press, Cambridge , Telc, Pearson gibi kuruluşların orijinal yayınları kullanılmakta ve uluslararası düzeyde “Europass Avrupa Dil Pasaportu” standartlarına uygun bir biçimde eğitimler verilmektedir.

Gençlere Yönelik İngilizce Eğitimi

Lise çağındaki gençlerimize yönelik İngilizce Eğitimi programlarımız ile gençlerimize hem okul İngilizcesinde ki sınavlarında katkı sağlıyor hem de genel İngilizcelerinin gelişmesinde yardımcı oluyoruz.

Neden Hitit Eğitim Kurumlarını Tercih Etmelisiniz?

 • Hitit Eğitim Kurumları, 35 yıllık eğitim tecrübesine sahiptir.
 • Hitit İngilizce Kursu, 5580 sayılı kanunla Milli Eğitim Bakanlığına bağlı , Çocuklara İngilizce Kursu verme yetkisine sahip onaylı ve ruhsatlı bir kuruluştur.
 • Eğitimler, 15 kişilik Çocuklar için İngilizce için özel sınıflarda verilmektedir.
 • Çocuklara İngilizce Eğitimlerimizde, Çocuk İngilizcesi konusunda uzman öğretmenler derslere girmektedirler.
 • Kurs seviyeleri, Uluslararası düzeyde olup “Europass Avrupa Dil Pasaportu Standartlarına göre uyarlanmıştır.
 • Kullanılan kitaplar ve dokümanlar Uluslararası standartlarda Oxford University Press, Cambridge , Telc, Pearson gibi kuruluşların orijinal yayınlarıdır.
 • Hitit, yurt dışında birçok kurum ve kuruluşla işbirliği yapmakta olup, öğrencilerine bu konularda destek sağlamaktadır. Özellikle İngiltere’de bir çok dil kursu ile ortaklaşa çalışmalar yürütmektedir. Çocuğunuza yurt dışında kısa veya uzun süreli eğitimler aldırmayı düşündüğünüzde Hitit Eğitim Kurumları sizlere bu konuda ücretsiz danışmanlık sağlayacaktır.
 • Hitit’e kayıt olan öğrenciler, Hitit bünyesinde bulunan diğer tüm kurslarda özel indirimlerden faydalanabilmektedir.
 • Çocuklarımız, Hitit bünyesinde bulunan Robotik Kodlama Kursu Eğitimleri ile de bu konuda faaliyet gösterme şansı elde edebilmektedirler.

İngilizce Eğitim Sistemimiz

 • Her çocuk İngilizce seviyesine ve yaş gruplarına ayrılır.
 • Kursa başlamadan önce seviye tespit sınavına ihtiyaç duyulması halinde seviye sınavı gerçekleştirilerek sınıfları belirlenir. Eğer en baştan öğrenilmesi gerek ise sınava ihtiyaç duyulmaz.
 • Eğitimlerimiz haftada 1 gün veya 2 gün seçenekleri ile ayda 20-24 saat olarak verilmektedir.
 • Kullanılan kitaplar ve dokümanlar Uluslararası standartlarda Oxford University Press, Cambridge , Telc, Pearson gibi kuruluşların orijinal yayınlarıdır.
 • Kurs seviyeleri, Uluslararası düzeyde olup “Europass Avrupa Dil Pasaportu Standartlarına göre uyarlanmıştır.

ERKEN KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR!

çocuklar için İngilizce kursu

Robotik Kodlama Kursu Eğitimleri İle İlgili Bilgi Almak ve İncelemek için Tıklayınız!