Web Tasarımı Eğitimlerinin Faydaları

Web Tasarımı Kursu Eğitimi mezunları eğitim sonunda sahip olacakları yetkinlikleri kendilerine profesyonel hayatta yeni kariyer imkanları yaratmak amacıyla kullanabilirler. Özellikle reklam sektöründe kariyer sahibi olmak isteyen katılımcılar Web & Grafik Tasarımı eğitimini tamamladıktan ve gerekli altyapıya sahip olduktan sonra iş ortamında kendilerini sürekli geliştirmek ve yenilemek zorundadırlar.

Günümüzde reklam sektöründeki küçük, orta ve büyük ölçekli ajanslarda yetenekli, azimli ve yaratıcı tasarımcılara büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yetkinliklere sahip CREASİST Web & Grafik Tasarımı mezunlarını sektörde grafikerlikten başlayarak art direktörlüğe kadar uzanan uzun bir kariyer hayatı beklemektedir.

Profesyonel iş hayatı dışında katılımcı web tasarımı ile ilgili olarak kendini geliştirmeyi, daha etkili ifade edebilmeyi, kişisel web sayfasını yaratabilmeyi de arzu edebilir. Web & Grafik Tasarımı bu amaçlara ulaşmak isteyen katılımcılar için son derece uygun bir eğitim programıdır.

Web Tasarımı Kursu’na Kimler Katılabilir?

Web Tasarımı Kursu ‘na temel düzeyde bilgisayar kullanabilen ve internet kullanımı hakkında temel düzeyde bilgi sahibi olan her web tasarımcı adayı katılabilir. Herhangi bir ön şartı olmayan kursumuz, kişisel ve ticari web sayfaları düzenleme ve tasarlama konusunda web tasarımcılar(web master) yetiştirmektedir.
Günümüz internet dünyası, artık vazgeçilemezler arasındadır. Bu internet dünyasında milyonlarca web sitesi mevcut olup tasarım alanının çok geniş bir yelpaze sunulmaktadır. Hem dünya hem de Türkiye piyasasında web tasarım sektöründe önemli ölçüde iş sahası bulunmaktadır.

Yeni Türk Ticaret Kanunu ile de bütün şirketlere web tasarımı yaptırma zorunluluğu getirildikten sonra iş sahası iyice genişleme göstermiştir. Bu sebeple Web Tasarımı bilen kişiler, ticari sektörde önemli pozisyonlarda iş bulabilmektedirler.

Öte yandan kendi internet-web sayfaları yapmak ve yönetmek isteyen şahıslar da bu kurslara başvurabilmektedirler. Böylelikle herhangi bir tasarımcıya ücret ödemeden kendi sitelerini tasarlamakta ve güncellemektedirler.

Neden Hitit Eğitim Kurumları’nı Seçmelisiniz?

» Hitit Eğitim Kurumları, 40 yıla yakın eğitim tecrübesine sahip bir eğitim kurumudur.
» 
Hitit, Bünyesinde; Yabancı Dil, Bilgisayar, KPSS, Sürücü, Resim ve Kariyer kursları gibi kursları barındırmaktadır. 
» Web Tasarımı Kursu Eğitimleri, maksimum 10 kişilik özel sınıflarda verilmektedir.
» 
Eğitmenlerimiz, sektörde aynı zamanda web tasarım işleri yapan, saha tecrübesine sahip deneyimli öğretmenlerden oluşmakta olup, kesinlikle tecrübesiz ve stajyer eğiticilerle çalışılmamaktadır . 
»
 İlk eğitimlerinden yeterince faydalanamayan öğrencilerimiz, sonraki dönemlerdeki eğitimlere hiçbir ücret vermeden katılabilmektedirler.
» Öğrencilerimiz, hiçbir ücret ödemeden kurs dersliklerimizde çalışma yapma hakkına sahiptir.
» 
Hitit Eğitim Kurumları’ndan mezun olan öğrenciler, Hitit CV Bankasına özgeçmişlerini bırakabilir ve iş bulma imkanına sahip olabilirler. 
» Hitit’e kayıt olan öğrenciler, Hitit bünyesinde bulunan diğer tüm kurslarda özel indirimlerden faydalanabilmektedir.
» Hitit Web Tasarımı Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı kurs verme yetkisi olan bir kurumdur.
» Web Tasarımı Eğitimi almak isteyen KOSGEB Üye İşletmeleri, KOSGEB Destekli olarak faydalanabilmektedir.

Kurs Bitiminde Alabileceğiniz Sertifikalar

» Web Tasarımı Kursu Katılım Belgesi (%80 Devam Koşulu Vardır)
» Web Tasarımı Kursu Başarı Sertifikası  (%90 Devam Koşulu Vardır) 
» WordPress Eğitimi Katılım Belgesi  (%80 Devam Koşulu Vardır) 
» Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Kursu Katılım Belgesi (Opsiyonel)
		
	

Web Tasarımı Kursu Eğitmenleri

Volkan ÇELİK – WEB – Dijital Pazarlama ve SEO Eğitim Direktörü

Bilişim ve web teknolojileri alanında 1997 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren Volkan Çelik, 1998 yılında Google’ın kurulması ve yaygınlaşması ile beraber “Arama Motoru” çalışmalarına hız vermiştir. Türkiye’de İnternet’in kullanılmaya başlamasından bir kaç yıl sonra İnternet Siteleri tasarlamaya başlayan Çelik,  2001 yılında kendi Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri Şirketini kurmuş, hem yurt içi hem de yurt dışında çeşitli web geliştirme projelerine imza atmıştır.

2006 yılında “Bilgisayarın A’sı” adında ilk bilgisayar kitabını yayınlayan Çelik, 2006-2007 yıllarında İngiltere’nin Bournemouth kentine eğitim için gitmiş aynı zamanda da yerel şirketlerde web teknolojileri ve internet hizmetleri üzerine çalışmalar yapmıştır. 
2008 yılında Ankara’nın en köklü eğitim kurumlarından olan Hitit Eğitim Kurumlarını şirket bünyesine katarak; bilgisayar, yazılım ve çeşitli mesleki alanlarda eğitim veren Hitit Eğitim Kurumları Kurucusu olarak eğitim sektöründe çalışmaya devam etmektedir.

Yaklaşık 20 yıldır Bilişim, Web Teknolojileri, SEO, Dijital Pazarlama, Adwords-Adsense, WordPress vb. alanlarında eğitimler vermiş olan ÇELİK,ayrıca yurt içinde ve yurt dışında bir çok kurum ve kuruluşun danışmanlığını yürütmektedir.
Aynı zamanda Dijital Pazarlama ve Kurumsal SEO Ajansı HEK Digital’in Kurucusu ve Başkanıdır.

Web Tasarımı Kursu Eğitim İçeriği

» Web nedir? Domain (Alan Adı) – Hosting (Alan) Bilgileri

» İnternet nedir? Web Tasarım Eğitimi ile İnternet Paylaşımları

» HTML nedir ve HTML ile sayfa hazırlama

» Dreamweaver / Frontpage

» Web Tasarım Eğitimi için Photoshop Eğitimi

»  Domain-Hosting Nasıl Alınır?

»  Web sitesinin yayınlanması

» FTP programları ve UPLOAD

» Sektörde ve Piyasada Web Tasarımı Pazarlaması Nasıl Yapılır?

web tasarımı kursu
web tasarımı kursu
PLATİN VIP EĞİTİM

Bulunduğunuz şehirde grup oluşmasını beklemeden, bire bir eğitim alarak performansınızı ikiye katlayabilir, ders esnasında kendi projeniz veya işiniz hakkında danışmanlık alabilirsiniz.

Sadece sizin için Ankara’dan Özel Olarak Gelen Eğitmeniniz ile bire bir eğitim alarak, aynı zamanda kendi internet siteniz ya da projeniz üzerinden çalışma yapma şansı ile performansınızı ciddi oranda artırabilirsiniz.

Eğitim Direktörümüz Volkan ÇELİK ile Yüz yüze veya Online Eğitim Seçenekleri için teklif isteyebilirsiniz.

KOSGEB Üyesi Firmalar,Bu Eğitimden KOSGEB Destekli Faydalanabilmektedir. Bu konuda ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz.