ileri excel kursu

İleri Excel Kursu yada İleri Excel Eğitimi , Bilgisayar Kursu veren MEB’e bağlı kurumlarda en çok tercih eğitimlerden bir tanesidir. Özel sektörde ve kamu sektöründe, Microsoft Excel kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle Excel Formülleri oldukça yaygın bir şekilde kullanılır hale gelmiştir.

ileri excel kursu

Bu eğitimde, Excel Formülleri , Excel Grafikleri ileri seviyede gösterilmektedir.

İleri Excel Konu Başlıkları:

Hücreleri tanıma ve veri girişi yapma
Bir çalışma sayfası oluşturma ve kaydetme 
Hücreleri biçimlendirmek 
Formüllerle çalışmak 
Tablolar hazırlama 
Grafikler oluşturmak ve düzenlemek 
Veriyi süzme ve sıralama 
Çalışma sayfasını baskıya hazır hale getirmek

Excel’in Temelleri, özet tablolardan kod çözme işlemine kadar karmaşık matematik formüllerine kadar çeşitli kullanımlar için Excel’de uzmanlık kazanmanıza yardımcı olacaktır.

İleri Excel Kursu, yüksek derecede odaklanmış, bağımsız, detaylı bir eğitimdir. Yaklaşımımız, kendini yönlendiren çevrimiçi öğrenmeyi, uygulamalı laboratuarlarla birleştirerek sizlerin en iyi şekilde öğrenmesini amaçlamaktadır.

Kimler Katılabilir?

İleri Excel kursuna; Excel kullanmasını öğrenmek isteyenler, Excel bilgisini ilerletmek isteyenler, basit düzeyde Excel bilgisi bulunan ve bunu daha ileriye taşımak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.
İleri Excel derslerimiz temelden başlayıp ileri kavramlara uzanan bir müfredata sahiptir. Kariyerinize Microsoft Excel Programını iyi derecede bilerek katkıda bulunabilirsiniz.

İleri Excel Kursu’nun Faydaları

İleri Excel Kurslarını alan kişiler, Excel konusunda birçok formüle hakim olurlar. Ayrıca Grafiksel analizler yapabilir, kendi işleri doğrultusunda veri analizi yapabilirler. Ayrıca en temelden başlayarak Excel kullanımını ileri düzeyde gerçekleştirebilirler.

Kurs Bitiminde Alabileceğiniz Sertifikalar

  • İleri Excel Katılım Belgesi

Ön Kayıt ve Bilgi İçin

0312 230 59 99