Hitit Eğitim Kurumları

Hitit Eğitim Kurumları, Yaklaşık 1980’li yıllarda Hitit Dershanesi’ nin eğitim hayatına başlamasıyla tohumlarını attı. 1997 yılında Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursları adı altında eğitim faaliyetlerini yürütmeye başladı. Daha sonraki zamanlarda bünyesine Kişisel Gelişim,Kariyer, Mesleki Eğitim ve Resim Kurslarını da katarak genişleme gerçekleştiren Hitit Kursları, 2008 yılı başında Hitit İnsan Kaynakları Grup Şirketi  tarafından satın alınarak, yeni vizyonu ve misyonu ile beraber Hitit Eğitim Kurumları olarak eğitim hayatına devam etmektedir. Yeni vizyonuyla beraber, eğitim ve öğretim sektörüne yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen bir yapıya sahiptir. Bir çok kurum ve kuruluşla ortaklaşa çalışmalar yürüten Hitit Eğitim Kurumları, bir çok dalda sertifikasyon programına sahip bir kuruluştur. 

   Hitit Eğitim Kurumları, son dönemlerde yaptığı ataklarla sektöründe lider pozisyonda olmakla birlikte, kendi alanında Ankara’nın en çok öğrencisi olan kurumudur. Eğitim kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeden eğitim hayatına devam eden Hitit Eğitim Kurumları, sizlerinde destekleriyle her zaman en iyisi olmaya devam edecektir.

Faaliyet gösterdiği alanlar: Bilgisayar Kursları, Yabancı Dil Kursları, Resim Kursları, Muhasebe Kursları, Kariyer Gelişim Kursları, Müzik Kursları, Bilim ve Sanat Kursları


Şirketimiz Bünyesinde bulundan diğer kuruluşlar.

 Hakkımızda   Hakkımızda  Hakkımızda  Hakkımızda Hakkımızda

WhatsApp ile İletişim