Web Marketing Kursu Sonrasında Kazandıracakları

Adwords Kursu – internet Pazarlaması’nın getirdiği en önemli kazanım, büyük miktarda bilginin en anlaşılır ve etkili biçimde geniş kitlelere ulaştırabilmesidir. Tüketici, Internet’e bağlanır, araştırma yapar, ürünü seçer ve ödemesini yapar, ürünü satın alır ve bunu istediği yerde istediği an yapabilir.

Temel olarak , Internet Pazarlama, pazarın yerelden, ulusala ve uluslararası pazarlara uzanmasına olanak sağlar. Geleneksel pazarlama, basılı, radyo ve TV,  ile mukayese edildiğinde, Internet Pazarlama, pazara giriş ve süreli pazarlama maliyetlerinde düşüş sağlar.

İnternet Pazarlama, çok basit olarak görülebilir, fakat uyumlu stratejilerin kullanılmasını ve organizasyonun çekirdek iş stratejileri ile entegre edilmesini gerektirir. Gereken stratejiler, maliyetler ve pazarlama kampanyalarının etkinliği düşünüldüğünde, iş planları ve onun amaçları, yani Maliyetler-Hacim/Miktar-Kar ilişkisi önem kazanır.

Geleneksel pazarlama metotlarına göre, Internet Pazarlamanın yaygınlığı, etkinliği ve tepkilerinin çok kolay ölçülebilmesi, bu konuda reklam pazarına bir düzen, güven ve sorumluluk getirmiştir. 

Web Marketing Kursu

Adwords Kursu – Adsense Kurs

WEB MARKETİNG KURS İÇERİĞİ:

adwords kursu

»   Web Marketing Nedir?

»   İnternet Üzerinden Pazarlama Yöntemleri

»  Banner ve Metin Reklamları

»  E-Mail Marketing Yöntemleri

»  Google Adwords Eğitimi

»  Google Adsense Eğitim

»  Facebook ve Twitter Reklamları

»  Arama Motorları Optimizasyonu ve Kayıt

»  Site Yönetimi ve Performans Yönetimi