Excel Eğitimi


İleri Excel Eğitimi, İleri Excel Kursu, Excel Eğitimi, Excel Kursu

Excel Eğitimi yada İleri Excel Eğitimi Kursu, Bilgisayar Kursu veren MEB’e bağlı kurumlarda en çok tercih eğitimlerden bir tanesidir. Özel sektörde ve kamu sektöründe, Microsoft Excel kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle Excel Formülleri oldukça yaygın bir şekilde kullanılır hale gelmiştir.

excel-egitimi-kursu

Bu eğitimde, Excel Formülleri , Excel Grafikleri ileri seviyede gösterilmektedir.

İleri Excel Eğitimi Bazı Konu Başlıkları:

Hücreleri tanıma ve veri girişi yapma
Bir çalışma sayfası oluşturma ve kaydetme 
Hücreleri biçimlendirmek 
Formüllerle çalışmak 
Tablolar hazırlama 
Grafikler oluşturmak ve düzenlemek 
Veriyi süzme ve sıralama 
Çalışma sayfasını baskıya hazır hale getirmek

Excel’in Temelleri, özet tablolardan kod çözme işlemine kadar karmaşık matematik formüllerine kadar çeşitli kullanımlar için Excel’de uzmanlık kazanmanıza yardımcı olacaktır.

İleri Excel Kursu, yüksek derecede odaklanmış, bağımsız, detaylı bir eğitimdir. Yaklaşımımız, kendini yönlendiren çevrimiçi öğrenmeyi, uygulamalı laboratuarlarla birleştirerek sizlerin en iyi şekilde öğrenmesini amaçlamaktadır.

Kimler Katılabilir?

İleri Excel kursuna; Excel kullanmasını öğrenmek isteyenler, Excel bilgisini ilerletmek isteyenler, basit düzeyde Excel bilgisi bulunan ve bunu daha ileriye taşımak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

İleri Excel Kursu’nun Faydaları

İleri Excel Kursu alan kişiler, Excel konusunda birçok formüle hakim olurlar. Ayrıca Grafiksel analizler yapabilir, kendi işleri doğrultusunda veri analizi yapabilirler. Ayrıca en temelden başlayarak Excel kullanımını ileri düzeyde gerçekleştirebilirler.

Kurs Bitiminde Alabileceğiniz Sertifikalar