Web Tasarımı Kursu, Yazılım Eğitimi, İnternet Sitesi Tasarımı,Ankara

Web Tasarımı Kursu

Web Tasarımı Eğitimlerinin Faydaları

Web Tasarımı Eğitimi mezunları eğitim sonunda sahip olacakları yetkinlikleri kendilerine profesyonel hayatta yeni kariyer imkanları yaratmak amacıyla kullanabilirler. Özellikle reklam sektöründe kariyer sahibi olmak isteyen katılımcılar Web & Grafik Tasarımı eğitimini tamamladıktan ve gerekli altyapıya sahip olduktan sonra iş ortamında kendilerini sürekli geliştirmek ve yenilemek zorundadırlar. Günümüzde reklam sektöründeki küçük, orta ve büyük ölçekli ajanslarda yetenekli, azimli ve yaratıcı tasarımcılara büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yetkinliklere sahip CREASİST Web & Grafik Tasarımı mezunlarını sektörde grafikerlikten başlayarak art direktörlüğe kadar uzanan uzun bir kariyer hayatı beklemektedir. Profesyonel iş hayatı dışında katılımcı web tasarımı ile ilgili olarak kendini geliştirmeyi, daha etkili ifade edebilmeyi, kişisel web sayfasını yaratabilmeyi de arzu edebilir. Web & Grafik Tasarımı bu amaçlara ulaşmak isteyen katılımcılar için son derece uygun bir eğitim programıdır.

Kurs Bitiminde Alabileceğiniz Sertifikalar

» Web Tasarımı Kursu Katılım Belgesi (%80 Devam Koşulu Vardır)
» Web Tasarımı Kursu Başarı Sertifikası  (%90 Devam Koşulu Vardır) 
» WordPress Eğitimi Katılım Belgesi  (%80 Devam Koşulu Vardır) 
» Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Kursu Katılım Belgesi (Opsiyonel)
		
	

web tasarımı kursuVolkan ÇELİK – WEB – Dijital Pazarlama ve SEO Eğitim Direktörü

Bilişim ve web teknolojileri alanında 1997 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren Volkan Çelik, 1998 yılında Google’ın kurulması ve yaygınlaşması ile beraber “Arama Motoru” çalışmalarına hız vermiştir. Türkiye’de İnternet’in kullanılmaya başlamasından bir kaç yıl sonra İnternet Siteleri tasarlamaya başlayan Çelik,  2001 yılında kendi Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri Şirketini kurmuş, hem yurt içi hem de yurt dışında çeşitli web geliştirme projelerine imza atmıştır.

2006 yılında “Bilgisayarın A’sı” adında ilk bilgisayar kitabını yayınlayan Çelik, 2006-2007 yıllarında İngiltere’nin Bournemouth kentine eğitim için gitmiş aynı zamanda da yerel şirketlerde web teknolojileri ve internet hizmetleri üzerine çalışmalar yapmıştır. 
2008 yılında Ankara’nın en köklü eğitim kurumlarından olan Hitit Eğitim Kurumlarını şirket bünyesine katarak; bilgisayar, yazılım ve çeşitli mesleki alanlarda eğitim veren Hitit Eğitim Kurumları Kurucusu olarak eğitim sektöründe çalışmaya devam etmektedir.

Yaklaşık 20 yıldır Bilişim, Web Teknolojileri, SEO, Dijital Pazarlama, Adwords-Adsense, WordPress vb. alanlarında eğitimler vermiş olan ÇELİK,ayrıca yurt içinde ve yurt dışında bir çok kurum ve kuruluşun danışmanlığını yürütmektedir.
Aynı zamanda Dijital Pazarlama ve Kurumsal SEO Ajansı HEK Digital’in Kurucusu ve Başkanıdır.


web tasarımı kursu
PLATİN VIP EĞİTİM

Bulunduğunuz şehirde grup oluşmasını beklemeden, bire bir eğitim alarak performansınızı ikiye katlayabilir, ders esnasında kendi projeniz veya işiniz hakkında danışmanlık alabilirsiniz.

Sadece sizin için Ankara’dan Özel Olarak Gelen Eğitmeniniz ile bire bir eğitim alarak, aynı zamanda kendi internet siteniz ya da projeniz üzerinden çalışma yapma şansı ile performansınızı ciddi oranda artırabilirsiniz.

Eğitim Direktörümüz Volkan ÇELİK ile Yüz yüze veya Online Eğitim Seçenekleri için teklif isteyebilirsiniz.

KOSGEB Üyesi Firmalar,Bu Eğitimden KOSGEB Destekli Faydalanabilmektedir. Bu konuda ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz.