Resim Kursu

Resim Kursu, Ankara Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık, Ankara

Resim Kursu , Resim kursları, Ankara, Güzel Sanatlar Resim Eğitimi, Resim Dersleri, Resim Dersi, Özel Resim Dersi

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTELERİNE VE GÜZEL SANATLAR LİSELERİNE HAZIRLIK

Resim Kursu

Güzel sanatlara hazırlık programımız, Güzel Sanatlar Fakülteleri’ nin ve Güzel Sanatlar Liselerinin yetenek sınavlarına hazırlama amacı taşır.

Resim Eğitimi , hem hobi olarak verdiğimiz hem de Güzel Sanatlar Liseleri ve Güzel Sanatlar Fakülteleri için verdiğimiz kurslarımızdandır. Şu an için Ankara Kızılay Merkezimizde bu eğitimlerimize devam etmekteyiz.
Kara kalem desen çalışmaları ağırlıklı olarak yapılmakta ve bunun haricinde: Temel çizgi çalışması, Tonlama Teknikleri, Perspektif, Obje, Figür, Hayalden kompozisyon çalışması ve mülakat aşamalarına yönelik temel sanat ve sanat tarihi dersleri de kurs eğitimimiz içerisinde verilmektedir. Güzel Sanatlara hazırlık aşamasında deneyimli eğitmenlerden alacağınız bu derslerle sizlerde bu sınavlar konusunda önceden bilgi sahip olabileceksiniz.
Milli Eğitim Bakanlığı’na Bağlı olarak Resim Eğitimi konusunda yetkisi ve ruhsatı bulunan Hitit, Ankara’nın en güvenilir eğitim kurumlarından bir tanesidir.

RESİM KURSU EĞİTİM PROGRAMI ANA BAŞLIKLARI

resim dersi ankara
  • Temel çizgi çalışması
  • Desen çalışması
  • Tonlama teknikleri
  • Perspektif
  • Obje
  • Figür
  • Hayalden kompozisyon çalışması
  • Mülakat aşamalarına yönelik temel sanat ve sanat tarihi dersleri verilmektedir

Eğitim Programımız Haftada 1 gün ile 7 gün arasında değişmektedir. Seçtiğiniz gün sayısına göre kişisel çalışma takviminiz belirlenir ve ona göre ücretlendirilir.

Ayrıntılı Bilgi için : 0312 230 5999

WhatsApp ile iletişim kurmak için tıklayınız :

Resim Eğitiminizi Eğitimlerimiz Kızılay Şubemizde ve Etimesgut Şubemizde verilmektedir. 
Çankaya, Keçiören, Mamak, Batıkent semtlerinde ki öğrencilerimiz Kızılay Şubemizi; Etimesgut, Bağlıca, Ümitköy, Çayyolu, Yaşamkent, Eryaman, Sincan semtlerinden olan öğrencilerimiz Etimesgut şubemizi lokasyon açısından tercih edebilirler.