Bilgisayarlı Muhasebe Kursu ‘na Kimler Katılabilir?

Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Eğitimi için, herhangi bir ön bilgiye ihtiyaç yoktur. 
Günümüz ekonomik koşullarında kalıcı bir meslek ile yaşamını kolaylaştırmak isteyenler
Mesleki pozisyonları gereği Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans bilgisine sahip olması gerekenler; şirketlerin muhasebe departmanında görev almak isteyen adaylar
İşletme,iktisat,maliye…v.b. bölümlerde okuyan veya mezun olan kişiler, sektörde yer alacak olan rakiplerini geride bırakmak ve bir adım öne geçmek için bu eğitimi alabilirler. 
Bunun haricinde hiçbir zorunluluk gerektirmeden de isteyen herkes bu eğitime katılabilir. Eğitim almak için herhangi bir mezuniyet koşulu yoktur.

Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Kursu ‘nun Faydaları

Türkiye de bir çok branşta olduğu gibi muhasebe ve finans konusunda da fazlasıyla kalifiye eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Bu kursla alınacak olan eğitimle kursiyer, ön muhasebe,finans ve bilgisayarlı muhasebe konusunda donanımlı bir hale gelecek olup sektörde bu konuyla ilgili pozisyonlarda başarıyla çalışma fırsatı yakalayabileceklerdir. Ayrıca alacağınız  Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika ile MEB’e bağlı özel öğretim kurumlarında eğitmenlik dahi yapıla bilinmektedir.

Kurs Bitiminde Alabileceğiniz Sertifikalar

» Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikası (En az lise mezunu olup, sınavda başarılı olma koşulu vardır. Kurs başlarken başvuru koşulu vardır. )
» Hitit Kurs Katılım Belgesi (Sadece MEB Onaylı Sınava giremeyenlere verilir)
» Hitit Üstün Başarı Belgesi (Kursun %95'ine devam eden ve sınavda 95 ve üzeri alan öğrenciler hak kazanır) 

bilgisayarlı muhasebe kursu

Hangi Muhasebe Programları Çok Kullanılıyor?   

Az çok neden bilgisayarlı muhasebe kursuna gitmeniz gerektiğini anlatmaya çalıştığım makalemde bir de sizler için muhasebe programlarına değinmek istiyorum. Bu alana az çok ilgisi olanlar mutlaka bilirler; piyasada kullanılan belli başlı muhasebe programları vardır. Kimi gelenekçi şirketler eski programları ama tabi güncellenmiş haliyle kullanmaya devam etmektedir. Kimileri de yeni çıkan birkaç muhasebe programını tercih etmektedir. Çalışacağınız şirkette karşınıza gelecek programlar sınırlıdır. Bunlar Zirve müşavirZirve finansmanLogoEta ve Gmss’ dir. En çok hangileri tercih ediliyor derseniz Zirve programları ve Logo diyebiliriz.

      Alacacağınız kursun en çok kullanılan programlarla desteklenmiş olması mutlaka önemli. Yanı sıra öğretmen tecrübesi de her kursta olduğu gibi önem teşkil ediyor. Yıllarını bu işe adamış ve öğretme yetisi yüksek olan bir kişiyle tecrübesiz ve sadece para kazanmak için bu işi yapan kişileri ayırt etmek sizin elinizde olmayabilir ama gideceğiniz kursun tecrübesi ve geçmişi size bu konuda ipucu verecektir.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimlerimiz Kızılay Şubemizde ve Etimesgut Şubemizde verilmektedir. 
Çankaya, Keçiören, Mamak, Batıkent semtlerinde ki öğrencilerimiz Kızılay Şubemizi; Etimesgut, Bağlıca, Ümitköy, Çayyolu, Yaşamkent, Eryaman, Sincan semtlerinden olan öğrencilerimiz Etimesgut şubemizi lokasyon açısından tercih edebilirler. 

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Ankara , Muhasebe Kursu,bilgisayarlı muhasebe eğitimiön muhasebe eğitimi . EtaZirveGMSS,Logo , Ön Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu, Ön Muhasebe Kursu Fiyatları Ankara, Bilgisayar Destekli