Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Ankara

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu, Muhasebe Kursu,bilgisayarlı muhasebe eğitimi, ön muhasebe eğitimi . Eta, Zirve, GMSS,Logo , Ön Muhasebe, Genel Muhasebe Kursu, Ön Muhasebe Kursu Fiyatları Ankara, Bilgisayar Destekli

Hangi Muhasebe Programları Çok Kullanılıyor?   

  Az çok neden bilgisayarlı muhasebe kursuna gitmeniz gerektiğini anlatmaya çalıştığım makalemde bir de sizler için muhasebe programlarına değinmek istiyorum. Bu alana az çok ilgisi olanlar mutlaka bilirler; piyasada kullanılan belli başlı muhasebe programları vardır. Kimi gelenekçi şirketler eski programları ama tabi güncellenmiş haliyle kullanmaya devam etmektedir. Kimileri de yeni çıkan birkaç muhasebe programını tercih etmektedir. Çalışacağınız şirkette karşınıza gelecek programlar sınırlıdır. Bunlar Zirve müşavir, Zirve finansman, Logo, Eta ve Gmss’ dir. En çok hangileri tercih ediliyor derseniz Zirve programları ve Logo diyebiliriz.

      Alacacağınız kursun en çok kullanılan programlarla desteklenmiş olması mutlaka önemli. Yanı sıra öğretmen tecrübesi de her kursta olduğu gibi önem teşkil ediyor. Yıllarını bu işe adamış ve öğretme yetisi yüksek olan bir kişiyle tecrübesiz ve sadece para kazanmak için bu işi yapan kişileri ayırt etmek sizin elinizde olmayabilir ama gideceğiniz kursun tecrübesi ve geçmişi size bu konuda ipucu verecektir.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimlerimiz Kızılay Şubemizde ve Etimesgut Şubemizde verilmektedir. 
Çankaya, Keçiören, Mamak, Batıkent semtlerinde ki öğrencilerimiz Kızılay Şubemizi; Etimesgut, Bağlıca, Ümitköy, Çayyolu, Yaşamkent, Eryaman, Sincan semtlerinden olan öğrencilerimiz Etimesgut şubemizi lokasyon açısından tercih edebilirler.