web-okulu

Hitit Eğitim Kurumları’nı Neden Tercih Etmelisiniz?

» Hitit Eğitim Kurumları30 yılı aşkın eğitim tecrübesine sahip olan bir eğitim kurumudur.
» 
Hitit, Bünyesinde; Yabancı Dil, Bilgisayar, KPSS, Sürücü, Resim ve Kariyer kursları gibi kursları barındırmaktadır. 
» Web Programlama Eğitimleri8 kişilik özel sınıflarda; son teknolojiye sahip PC sistemleriyle verilmektedir.
» 
Eğitmenlerimiz, çeşitli üniversitelerden ve tecrübeli öğretmenlerden oluşmakta olup, kesinlikle tecrübesiz ve stajyer eğiticilerle çalışılmamaktadır . 
»
 İlk eğitimlerinden yeterince faydalanamayan öğrencilerimiz, sonraki dönemlerdeki eğitimlere hiçbir ücret vermedenkatılabilmektedirler.
» Öğrencilerimiz, hiçbir ücret ödemeden kurs dersliklerimizde çalışma yapma hakkına sahiptir.
» 
Hitit Eğitim Kurumları’ndan mezun olan öğrenciler, Hitit CV Bankasına öz geçmişlerini bırakabilir,Facebook ve Twitter sayfalarımızdan mezunlarımıza özel iş ilanlarımızı takip ederek iş bulma imkanına sahip olabilirler. 
» Hitit’e kayıt olan öğrenciler, Hitit bünyesinde bulunan diğer tüm kurslarda özel indirimlerden faydalanabilmektedir.
» Hitit Web Programcılığı Kursumuz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı kurs verme yetkisi olan bir kurumdur.

Web Programlama eğitimine kimler katılabilir?

Web Programlama Kursu‘na temel düzeyde bilgisayar kullanabilen ve internet kullanımı hakkında temel düzeyde bilgi sahibi olan aynı zamanda temel düzeyde web tasarımı bilen adaylar katılabilir. Bu kursumuzda kişisel ve ticari web sayfaları programlama konusunda web programcılar yetiştirilmektedir.

Günümüz internet dünyası, artık vazgeçilemezler arasındadır. Bu internet dünyasında milyonlarca web sitesi mevcut olup tasarım alanının çok geniş bir yelpaze sunulmaktadır. Hem dünya hem de Türkiye piyasasında web tasarım sektöründe önemli ölçüde iş sahası bulunmaktadır. Yeni Türk Ticaret Kanunu ile de bütün şirketlere web tasarımı yaptırma zorunluluğu getirildikten sonra iş sahası iyice genişleme göstermiştir.  Bu sebeple Web Tasarımı ve Programlama bilen kişiler, ticari sektörde önemli pozisyonlarda iş bulabilmektedirler.

Haber siteleri, e-ticaret siteleri ve buna benzer web siteleri, web programcıları tarafından programlanmakta ve web tasarımcılar tarafından da tasarlanmaktadırlar. Web Programcılığı geleceğin meslekleri arasında yer almaktadır.

Kurs Bitiminde Alabileceğiniz Sertifikalar

» HiTiT Kurs Başarı Sertifikası
» Hitit Kurs Üstün Başarı Belgesi (Kursların tamamına gelme ve deneme sınavından 85 üstü alma zorunluluğu vardır.)

MEB ONAYLI WEB YAZILIM UZMANLIĞI KURSU

Bize Ulaşın

0312 230 5 999
0312 230 5 520

Web Programcılığı Konu Başlıkları

– Web Programcılığı nedir?
– Programlama Dilleri Nedir?
– Tasarımla Programlama Farkı.
– Html ile Sayfa Tasarlamak
PHP ile Web Programalama
– Veritabanı sunumları
Mysql Veritabanı
– Cpanel ile yapılan işlemler
-İnternet Upload

Hitit Eğitim Kurumları

35 Yılı Aşkın Tecrübesiyle, Sizin İçin, Hep Daha İyiye…

Mezunlarımıza Özel İş Fırsatları Sosyal Medya Hesaplarımızda!

Kurucumuz Volkan ÇELİK ”in “Bilgisayarın A ‘sı” adlı kitabının 1.baskısı tüm kitapçılarda tükenmiş bulunmaktadır. Yakında 2.baskı sizlerle olacaktır.Yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Hitit Eğitim Mezunları İşe Yerleşiyor

Hitit Eğitim Kurumları mezunları, eğitimlerini tamamladıktan sonra Hitit CV Bankasına özgeçmişlerini bırakarak iş sahibi oluyorlar. Hitit, başarılı olan öğrencilerine referans olarak kendisinden personel isteyen firmalara mezunlarını yönlendiriyor ve iş bulmalarına yardımcı oluyor. Bunun için aranan tek şart Hitit Mezunu olmak ve eğitimleri başarı ile tamamlamak.

Hitit Facebook Sayfası ile İndirim Kazan!

Hitit Eğitim Kurumları Facebook sayfasını beğenerek hem iş ilanlarından haberdar olabilir hem de anında çekilişsiz kurasız %5 indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca her ay düzenlenen ücretsiz eğitim çekilişlerinden de haberdar olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Hitit Eğitim Kurumları Facebook sayfasını beğenmek.

Eğitim Garantisi

Bu Kursumuzda %100 Eğitim Garantisi Vardır!

Bu garantiden faydalanmak için: Eğitime katılan kursiyer, derslere %90 oranında devam etmek zorunda olup, verilen proje ve ödevleri yapmış olması gerekmektedir. Bu şartları yerine getiren kursiyerler, ilk eğitimi tamamladıktan sonra, öğrenilmemesi durumunda ikinci eğitimi ücretsiz olarak alabilmekte ve bu garantiden faydalanabilmektedir.

Hitit'e Büyük Ödül!

WhatsApp ile İletişim