SEO Eğitimi Sonrasındaki Kazanımlar

SEO Kursu, Web Seo Tekniklerini öğrendikten sonra, yapmış olduğunuz ve yağacağınız internet sitelerinin, daha çok verimli şekilde çalışmasını sağlayabileceksiniz. Arama motorlarında ön planlara ve ilk sıralara çıkartarak ziyaretçi sayısını artıracak ve kazanımlarınız fazlasıyla artacaktır. Ayrıca siz de bir SEO Uzmanı olabileceksiniz ve sektörde yer edinebileceksiniz. Ticari olarak da Seo Kursu size getiriler sağlayacaktır. Günümüz pazarında arama motorlarında ilk sıralarda çıkmak, ticari işletmeler için çok önemlidir. Bu sıralamalarda yer alan işletmelerin satışları daha fazla olmakta ve karları ona oranla artmaktadır. Bu sebepten dolayı işletmeler SEO danışmanlığını çok ciddiye almaktadırlar. Siz de bir Seo danışmanı olabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerinde Yerinde Eğitim Vermekteyiz!

Kurumsal Eğitimler ve KOSGEB Destekli Eğitimlerimiz için arayınız.

0312 230 5 999


Volkan ÇELİK – Dijital Pazarlama ve SEO Eğitim Direktörü

Bilişim ve web teknolojileri alanında 1997 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren Volkan Çelik, 1998 yılında Google’ın kurulması ve yaygınlaşması ile beraber “Arama Motoru” çalışmalarına hız vermiştir. Türkiye’de İnternet’in kullanılmaya başlamasından bir kaç yıl sonra İnternet Siteleri tasarlamaya başlayan Çelik,  2001 yılında kendi Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri Şirketini kurmuş, hem yurt içi hem de yurt dışında çeşitli web geliştirme projelerine imza atmıştır.

2006 yılında “Bilgisayarın A’sı” adında ilk bilgisayar kitabını yayınlayan Çelik, 2006-2007 yıllarında İngiltere’nin Bournemouth kentine eğitim için gitmiş aynı zamanda da yerel şirketlerde web teknolojileri ve internet hizmetleri üzerine çalışmalar yapmıştır. 
2008 yılında Ankara’nın en köklü eğitim kurumlarından olan Hitit Eğitim Kurumlarını şirket bünyesine katarak; bilgisayar, yazılım ve çeşitli mesleki alanlarda eğitim veren Hitit Eğitim Kurumları Kurucusu olarak eğitim sektöründe çalışmaya devam etmektedir.

Yaklaşık 20 yıldır Bilişim, Web Teknolojileri, SEO, Dijital Pazarlama, Adwords-Adsense, WordPress vb. alanlarında eğitimler vermiş olan ÇELİK,ayrıca yurt içinde ve yurt dışında bir çok kurum ve kuruluşun danışmanlığını yürütmektedir.

Aynı zamanda Dijital Pazarlama ve Kurumsal SEO Ajansı HEK Digital’in Kurucusu ve Başkanıdır.