Şan Eğitimi Ders İçeriği

Şan Eğitimi

Şan Eğitimi ; fonetik, artikülasyon, diksiyon, doğru nefes kullanımı ile ses tellerinin doğru şekilde kullanarak, konuşma ve şarkı söyleme tekniği içeren bir ses eğitimidir. Hayatımızın her alanında kullandığımız sesimizin sağlığı, sadece güzel şarkı söylemek için değil, sağlıklı ve etkili bir konuşma için de oldukça önemlidir. Doğru vücut şekli, ağız,dil ve yüz kaslarının çalıştırılması, seslerin temiz ve doğru çıkarılması ve parça çıkarıp söyleme ders içeriğinin unsurlarıdır. Şan eğitimi, klasik ve pop olmak üzere iki ana gruba ayrılmıştır. Alanında donanımlı, pratik yeterliliğe sahip uzman kadromuz ile ister hobi amaçlı ister akademik amaçlı, disiplin çerçevesinde bizlerle güven içinde bu yolculuğa çıkabilirsiniz.

Hitit Eğitim Kurumları Hakkında

Hitit Eğitim Kurumları, Yaklaşık 35 yıl önce Hitit Dershanesi’ nin eğitim hayatına başlamasıyla tohumlarını attı. 1997 yılında Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursları adı altında eğitim faaliyetlerini yürütmeye başladı. Daha sonraki zamanlarda bünyesine Kişisel Gelişim,Kariyer, Mesleki Eğitim, Resim ve Müzik Kurslarını da katarak genişleme gerçekleştiren Hitit Kursları, 2008 yılı başında Hitit İnsan Kaynakları Grup Şirketi  tarafından satın alınarak, yeni vizyonu ve misyonu ile beraber Hitit Eğitim Kurumları olarak eğitim hayatına devam etmektedir.

Hitit Müzik Kursları Hakkında

Hitit Müzik Kursları, Hitit Eğitim Kurumları bünyesinde kurularak faaliyet göstermektedir. Kurs bünyesinde Piyano Kursu, Gitar Kursu, Şan Eğitimi, Solfej Eğitimi, Bateri Kursu, Yan Flüt Kursu, Viyolonsel-Çello Kursu, Keman Kursu, Güzel Sanatlar Liselerine ve Konservatuvara hazırlık eğitimleri gibi birçok müzik eğitimi verilmektedir.