Hitit Eğitim Kurumları Kurucumuz Volkan Çelik Dünya Evine Girdi.

Hitit Eğitim Kurumları ‘nin Mutlu Günü . Kurucumuz Volkan Çelik Dünya Evine Girdi.

Hitit Eğitim Kurumları Kurucusu Volkan ÇELİK, görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi. Volkan Çelik ve Ceren Macit çiftinin nikah şahitliğini Eski içişleri Bakanı Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir AKSU ile Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı M.Necati ÇETİNKAYA yaparken bir diğer nikah şahidi Hulki CEVİZOĞLU törene ilerleyen saatlerde iştirak etti. Düğün törenine farklı siyasi partilerinden milletvekilleri,yöneticiler, iş ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Volkan Çelik

Sayıştay Başkanlığı Gölbaşı Tesislerinde düzenlenen törenle dünya evine giren Volkan Çelik ve Ceren Macit çiftini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Abdülkadir Aksu genç çifte sağlık ve mutluluk dileyerek “Allah iki cihanda da mesut bahtiyar etsin. Her  günleri bugünkü kadar sevinçli olsun. İnşallah bizlerin de gıptayla izlediği örnek bir aile kurarlar. Allah hayırı evlatlar nasip etsin” dedi.  Bir diğer nikah şahidi olan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili M.Necati Çetinkaya ise ” Damadımız Adanalı, kendimi erkek tarafı olarak görüyorum ve bu mutlu günü sevinçle paylaşıyorum. Allah mesut ve bahtiyar etsin.” diyerek Hitit Eğitim Kurumları Kurucusu Volkan Çelik ‘i ve eşini kutladı.

Nikanın ardından davetlilerin tebriklerini kabul eden çift düğün pastasını kestikten sonra yakınlarıyla müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.