autocad-kursu

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Autocad Kursu
Autocad Kursumuz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı kurs verme yetkisi ve sertifikasyon yetkisi olan bir kurumdur.

MEB ONAYLI Autocad KURSU
Bilgisayar Kursu Hediyesi ile …

Neden Hitit Eğitim Kurumları’nı Seçmelisiniz?

» Hitit Eğitim Kurumları, 35 yılı aşkın eğitim tecrübesine sahip bir eğitim kurumudur.
» AutoCAD Eğitimleri, 8 kişilik özel sınıflarda; her öğrenciye bir adet bilgisayar düşecek şekilde verilmektedir.
» 
Eğitmenlerimiz, sektördeki deneylimli ve formasyon sagibi öğretmenlerden oluşmakta olup, kesinlikle tecrübesiz ve stajyer eğiticilerle çalışılmamaktadır . 
»
 İlk eğitimlerinden yeterince faydalanamayan öğrencilerimiz, sonraki dönemlerdeki eğitimlere hiçbir ücret vermedenkatılabilmektedirler.
» Öğrencilerimiz, hiçbir ücret ödemeden kurs dersliklerimizde çalışma yapma hakkına sahiptir.
» Hitit Eğitim Kurumları’ndan mezun olan öğrenciler, Hitit CV Bankasına özgeçmişlerini bırakabilir,Facebook ve Twitter sayfalarımızdan mezunlarımıza özel iş ilanlarımızı takip ederek iş bulma imkanına sahip olabilirler. 
» Hitit’e kayıt olan öğrenciler, Hitit bünyesinde bulunan diğer tüm kurslarda özel indirimlerden faydalanabilmektedir.
» Autocad Kursumuz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı kurs verme yetkisi ve sertifikasyon yetkisi olan bir kurumdur.

AUTOCAD Kursu‘na Kimler Katılabilir?

AutoCAD genel amaçlı bir tasarım ve çizim programıdır. Dolayısıyla çok geniş bir yelpaze içerisinde her hangi bir disipline özgü komutlarla kullanıcıyı kısıtlamadığı gibi, açık mimarisi ile istenilen yönde özelleştirilebilir.AutoCad, tüm mimar, mühendis,tasarımcı, grafiker ve kısaca tasarım ve çizim ile ilgili bir programdır. Bu gün ülkemizde ve dünyada Makine Mühendisliğinden,Güzel sanatlara,Mimarlıktan Tıbba, Şehir planlamadan, Reklamcılığa,Haritacılıktan Elektroniğe , Uzay araştırmalarından Denizbilim Araştırmalarına kadar her alanda AutoCAD‘den temel tasarım ve çizim paketi olarak yararlanılmaktadır. AutoCAD‘in bu kadar yaygın olarak tercih edilen bir yazılım olmasının sebebi, gerek 2, gerekse-3 boyut tasarım ve çizim için sağladığı olanaklar ve kullanım kolaylığıdır. AutoCAD, gerçek bir 2- ve 3- boyutlu(3D)tasarım ve çizim yazılımıdır.

Autocad Kursu‘nun Faydaları

AutoCAD, programında komut ve menü alanları ile çevrelenmiş olan alan, kullanıcının tasarım ve çizim alanıdır. Kullanıcı, bu pencerede, tıpkı 2-boyutta çalıştığı gibi 3- boyut da kendi çizim uzayının oluşturup gerçek 3 boyutlu tasarım ve çizimler oluşturabilir. Bu pencerede, çizim 3-boyutlu uzayda,istenilen konumu, istenilen bölümü görüntülenebilir, yakından ye da uzaktan bakabilir, gerçek perspektif görüntüler elde edebilir. Kullanıcı, eğer dilerse, çalışma penceresini farklı şekillerde bölerek elde edebilir. Kullanıcı, eğer dilerse, çalışma penceresini farklı şekillerde bölerek her birinden farklı bir uzaklık ve konum kullanarak çalışılabilirdir pencereden diğerine geçe bilir.Daha sonra tasarım değişik boyutlardaki görüntülerini, değişik yönlerden, görünüşlerini, perspektif görünüşlerini ve detaylarını, ekranda beliren Paper space üzerinde yerleştirerek istenilen ölçüde çıktı alınabilir.

Kurs Bitiminde Alabileceğiniz Sertifikalar

» Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika
» Hitit Kurs Katılım Belgesi
» Hitit Üstün Başarı Belgesi (Kursun %95'ine devam eden ve sınavda 95 ve üzeri alan öğrenciler hak kazanır)

Bize Ulaşın

0312 230 5 999
0312 230 5 520

Bu kursumuzu alan herkese MEB Onaylı Bilgisayar * İşletmenlik Kurs ücreti HEDİYEDİR!
 (* İşletmenlik kursu için Harçlar ve vergiler Öğrenciye aittir)
Hitit Eğitim Kurumları

35 Yılı Aşkın Tecrübesiyle, Sizin İçin, Hep Daha İyiye…

Milli Eğitim Bakanlı Onaylı Autocad Kursu Eğitim İçeriği

 

autocad-egitimi

Konu: AutoCAD’a Giriş
Konu: 2D Çizim Komutları ve Çizim Yardımcıları 
Konu: Seçme ve Düzenleme İşlemleri
Konu: Özet
Lab : Konularla İlgili Çalışmalar

Konu: Görüntü İşlemleri 
Konu: Katman (Layer) İşlemleri 
Konu: Tarama ve Ölçülendirme (Dimension) İşlemleri

Konu: Özet
Lab : Konularla İlgili Çalışmalar Konu: Bloklama İşlemleri 
Konu: 3D Modelleme Yöntemleri
Konu: Sorgulama İşlemleri (Inguary)
Konu: Özet
Lab : Konularla İlgili Çalışmalar Konu: Katı Düzenleme (Solids editing) İşlemleri 
Konu: Render (malzeme, kaplama, ışıklar, sahne) işlemleri
Konu: Özet
Lab : Konularla İlgili Çalışmalar

Autocad Kursu Grup Gün ve Saatleri

Mezunlarımıza Özel İş Fırsatları Sosyal Medya Hesaplarımızda!

Kurucumuz Volkan ÇELİK ”in “Bilgisayarın A ‘sı” adlı kitabının 1.baskısı tüm kitapçılarda tükenmiş bulunmaktadır. Yakında 2.baskı sizlerle olacaktır.Yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Hitit Eğitim Mezunları İşe Yerleşiyor

Hitit Eğitim Kurumları mezunları, eğitimlerini tamamladıktan sonra Hitit CV Bankasına özgeçmişlerini bırakarak iş sahibi oluyorlar. Hitit, başarılı olan öğrencilerine referans olarak kendisinden personel isteyen firmalara mezunlarını yönlendiriyor ve iş bulmalarına yardımcı oluyor. Bunun için aranan tek şart Hitit Mezunu olmak ve eğitimleri başarı ile tamamlamak.

Hitit Facebook Sayfası ile İndirim Kazan!

Hitit Eğitim Kurumları Facebook sayfasını beğenerek hem iş ilanlarından haberdar olabilir hem de anında çekilişsiz kurasız %5 indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca her ay düzenlenen ücretsiz eğitim çekilişlerinden de haberdar olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Hitit Eğitim Kurumları Facebook sayfasını beğenmek.

Eğitim Garantisi

Bu Kursumuzda %100 Eğitim Garantisi Vardır!

Bu garantiden faydalanmak için: Eğitime katılan kursiyer, derslere %90 oranında devam etmek zorunda olup, verilen proje ve ödevleri yapmış olması gerekmektedir. Bu şartları yerine getiren kursiyerler, ilk eğitimi tamamladıktan sonra, öğrenilmemesi durumunda ikinci eğitimi ücretsiz olarak alabilmekte ve bu garantiden faydalanabilmektedir.

Hitit'e Büyük Ödül!

WhatsApp ile İletişim